“Моя історія”

“Моя історія”

Шевальє Катерина – засновник і управляючий партнер компанії “Шевальє і партнери”

Моя історія про те, як наші внутрішні вподобання певної професійної діяльності долають і вплив батьків, і зовнішні обставини, і ресурсні обмеження.

Зі школи я захоплювалась алгоритмами, логічними задачами, аналітикою і просто була впевнена, що моє життя буде пов’язане з інформаційними технологіями. Але ж “це професія не для дівчат” і опинилась на факультеті банківської справи.

Більше 10 років присвятила своєму розвитку у цій сфері – від практиканта, який сшиває архівні документи до заступника голови правління з операційного супроводження. “Знайшла” для себе і розрахунки, і аналіз, і нові комп’ютерні технології. Вже беручи безпосередню участь в оцінці фінансового стану компаній сегменту малого і середнього бізнесу для кредитування та приймаючи рішення на посаді члена кредитного комітету, звернула увагу, що керівникам цих компаній не завадить допомога у такій оцінці не тільки для фінансування, а й розробки стратегій та базису розвитку.

Пізніше взяла участь у банківських проектах разом з досвідченими консалтинговими компаніями (BCG, Deloitte, Baker&McKenzie). Ця співпраця відкрила світ консалтингу з його філософією та інструментарієм – мета долучились до цього світу не примусила довго на себе чекати.

“Замріяно-зроблено” – наступним етапом була робота протягом декількох років у практиці управлінського консалтингу компанії EBS – достойному конкурентові “вищого ешелону”. Проекти з розробки стратегій, внутрішньої нормативної документації, вдосконалення та автоматизації бізнес-процесів, оцінка компетенції персоналу, дозволили значно розширити досвід взаємодії з компаніями-представниками самих різних галузей.

Як людина з активною життєвою позицією під час подій Революції гідності все частіше почала думати, чим бути особисто корисною для розвитку країни – підштовхували ідеї “почни з себе” та “створюй в Україні”. При цьому все більше друзів-підприємців звертались по консультаційну допомогу та запрошували до співпраці.

Так, у 2016 році народилась консалтингова компанія саме для малого та середнього бізнесу.

“Моя професійна місія – не тільки побудувати основи для розвитку компаній-клієнтів (прозорі чіткі бізнес-процеси та інструменти для отримання повної інформації про всі операції), а й – вплинути на власників/керівників з метою розширення горизонтів такого розвитку.”