Як ми обирали напрямок

До створення компанії ми вже мали практичний досвід роботи як в операційній діяльності, керівництві, так і у консалтинговій діяльності на підприємствах різного масштабу та різних галузей. Спілкуючись з підприємцями, раз за разом виявляли одні й ті самі питання, що поставали перед ними:

stocksnap_69tmh4itie
  • “мої працівники мають велике навантаження, вони не вчасно і не точно виконують покладені на них обов’язки… не можу визначитись, яка кількість людей мені потрібна для успішної роботи”
  • “потрібно мати інформацію, хто з нас скільки вклав … чітко бачити і розраховувати свій внесок у розвиток компанії та отримувати частину прибутку, пропорційну внеску``
  • “поточні задачі зовсім не залишають часу зайнятись стратегією розвитку чи новим проектом”
  • “мені потрібно все постійно самому контролювати”
  • “прошу постійно тримати мене в курсі та надавати чітку інформацію, проте чекаю на звіти годинами та днями, а коли отримую, то вони вже неактуальні”
  • “хочу найняти управляючого, проте як я буду контролювати, що він все виконує по затверджених нами рішеннях?”
  • “кому поручити розробити новий бізнес-план …”

В Україні є консалтингові компанії, які успішно допомогають з впровадженням ефективної системи управління, автоматизації бізнес-процесів та звітності. Проте діяльність більшості з них (особливо міжнародних та визнаних лідерів ринку) спрямована на великий бізнес. Також є консультанти-фрилансери, які вирішили самостійно практикувати, але досвід кількох фахівців і «колективний розум» краще, ніж досвід однієї людини.

Тож ми обрали бути тими, хто буде сприяти розбудові такого важливого прошарку бізнесу України, як компанії малого та середнього розміру, а також допомагати тим компаніям, які тільки виходять на ринок.
Отже у нашому напрямку діяльності – наданні консалтингових послуг компаніям малого та середнього бізнесу – поєднався як наш досвід, так і прагнення бути корисними у розвитку майбутнього нашої країни.

Які цінності ми сповідуємо

Якомога точніше розуміти Ваші бізнес-потреби, поєднувати кращі приклади бізнес-практики зі специфікою діяльності Вашої компанії, будувати дружні стосунки з Вашими колективами, невпинно професійно розвиватись та розширювати свої знання у нових методиках роботи, технологіях – так можна коротко сформулювати головні правила нашої роботи.

Як ми працюємо

Кожен проект виконується за таким алгоритмом:

  • Визначення результату, на який очікує клієнт.
  • Визначення впливу цього результату на бізнес-процеси компанії.
  • Супроводження клієнта в процесі досягнення затверджених цілей проекту.

Наша місія

Допомогти підприємцям приймати дієві управлінські рішення, ефективно керувати змінами, контролювати бізнес на відстані та безболісно масштабувати його, постійно отримуючи чітку інформацію.

Для виконання своєї місії ми щодня навчаємось, розвиваємо свої навички, беремо участь у корисних заходах та набуваємо досвіду у складних і цікавих проектах.

З повагою до вас, команда «Шевальє і партнери»

Будь ласка, перейдіть до розділу «Послуги», щоб детальніше ознайомитись з нашою роботою і замовити консультацію.