Розробка бізнес-моделей для нових проектів

Ви готові розширювати ваш бізнес. Маєте на меті випуск нових товарів чи послуг. Думаєте, що вже час вивести свій продукт на нові ринки. Якщо це так, консалтингова компанія «Шевальє і партнери» допоможе вам.

Масштабування бізнесу потребує ретельного аналізу ринку та визначення бізнес-моделі. Не витрачайте ресурси своєї компанії на розробку цього базису. Краще залиште час на досягнення своєї мети, а цю роботу перекладіть на нас.

Які задачі вирішує консалтингова компанія при розширенні бізнесу замовника

1113
  • Аналіз ринків. Яких конкурентів там буде мати компанія? Чого чекають покупці на цьому ринку? Які тенденції там існують? Відповіді на ці та інші питання дозволять прийняти правильне рішення і, можливо, уберегти компанію від збитків.
  • Визначення необхідних ресурсів. Масштабування бізнесу – це завжди витрати трудових, технічних та фінансових ресурсів. Задача наших аналітиків – розрахувати ці витрати.
  • Складання бізнес-плану. Цей документ розробляється після виконання попередніх пунктів. Він є результатом роботи аналітиків і містить розрахунки, що обгрунтовують доцільність впровадження проекту. У наочному вигляді ви отримуєте план розвитку свого проекту та фінансову модель і вже на основі цього приймаєте рішення.

Ми з вами будемо працювати за такою схемою: інтерв’ю – аналіз ринку чи технологій – опис проекту та побудова фінансової моделі. Протягом всієї співпраці ми будемо надавати консультації та відповідати на ваші питання.

Щоб вже зараз отримати консультацію, будь ласка, зателефонуйте нам за номером +380445962727.