Аналіз бізнес-процесів

Приймати своєчасні управлінські рішення, мати час на розробку та впровадження нових проектів, керувати бізнесом на відстані, раціонально розподіляти обов’язки поміж працівниками і використовувати меншу кількість ресурсів – і це тільки деякі з прагнень власників бізнесу.
Побудувати основу для цього не так важко, як здається. Головне – об’єктивно оцінити ситуацію, щоб зрозуміти сильні і слабкі сторони компанії. І вже потім, маючи докладний опис, визначати напрямки подальшого руху.

Чим можемо зарадити ми – консультанти? Саме оцінка ситуації, тобто аналіз бізнес-процесів, і є нашою роботою. Мета – визначити, як і наскільки ефективно налагоджені процеси у компанії, і надати вам достовірну інформацію про це. А також, спираючись на успішні приклади з бізнес-практики, розробити рекомендації і супроводити вас у їхньому втіленні.
Ми обов’язково вивчаємо наслідки впровадження кожної з наших рекомендацій. Адже будь-яка зміна впливає на результати роботи компанії. Будьте впевнені, що отримаєте цю інформацію і підготуєтесь до змін заздалегідь.

Чому важливо аналізувати бізнес-процеси

1

І наша робота, і впровадження рекомендацій, наданих у процесі нашої співпраці, будують основу для вашого бізнесу у довгостроковій перспективі:

 • У вашій компанії задокументовані всі процеси і чітко прописані обов’язки кожного працівника. Працівники не скаржаться на перевантаження і знають, що вони мають робити і за що несуть відповідальність. Ніякого подвоєння функцій і повний контроль за їх роботою.
 • Ви своєчасно отримуєте інформацію про поточний стан процесів компанії. Навіть далеко від офісу ви маєте доступ до всіх даних. Приділяєте час новим проектам, відпочиваєте, присвячуйте вільний час близьким і в курсі того, що відбувається у компанії.
 • Проекти не розтягуються на невизначені терміни. Ви контролюєте кожен етап, призначаєте відповідальних осіб і стежите за виконанням плану.
 • Ви приймаєте ефективні рішення, бо маєте об’єктивну інформацію про свій бізнес.

Схема роботи консультантів

 • Першим етапом є зустріч із вами як власником/керівником бізнесу. Під час спілкування визначається мета аналізу, основні акценти співпраці. Ми збираємо загальні відомості про вашу компанію, узгоджуємо алгоритм роботи.
 • Наступні етапи безпосередньо стосуються аналізу бізнес-процесів. Кожен процес вивчається окремо:

  • – інтерв’ю з ключовими учасниками процесу. Вони дають змогу зрозуміти, як саме фактично працює кожна ланка в компанії, хто і як виконує окремі функції та елементи комунікацій. Зустрічі проводяться на місцях роботи.
  • – аналіз програмного забезпечення і документації. Це дає об’єктивне бачення того, що треба автоматизувати, спростити, зробити більш прозорим/ контрольованим.
 • Презентація звіту і рекомендацій щодо змін:

  • – опис поточного стану. Ми представляємо вам ситуацію в наочній формі – у вигляді схем, таблиць із цифрами, доповнюючи їх структурованим текстовим звітом.
  • – висновки та рекомендації. Погоджуємо перелік конкретних дій, які необхідно виконати для покращення бізнес-процесів.
 • Супроводження на етапі впровадження змін і надання технічної та інформаційної підтримки.

Зробіть процеси у своїй компанії прозорими, зрозумілими і ефективними. Приймайте дієві рішення.
Домовтесь про отримання консультації прямо зараз за номером +380445962727.